KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12453075

nr 1245 3075

Gustav Adon Johansson

(1922-1998), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Rödhake & Talgoxe, Signerade. Olja på duk, 22x27

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:05:13